2014-06-22

PALLET TABLE


Po nějakém kusu nábytku z palet jsem toužila už dávno, takže když mi tatínek řekl, že jich pár leží v kůlně připravených ke spálení, okamžitě jsem po jedné sáhla. Nejjednoduší, co z palet lze vyrobit, je stolek a ten nám zrovna v pokoji chyběl:) Paletu bylo potřeba rozříznout na půl - to zařídil přítel - a já ji pak pouze obrousila a natřela lazurovací barvou s voskem. Díky tomu, že byla paleta trochu navlhlá (a já nedočkavá:)), se nátěr zčásti vpil a vytvořil tak jakousi patinu, která, kdybych se snažila, se mi nikdy nepovede:). Ještě bych ji chtěla přidělat kolečka, ale zatím jsem nenašla ta správná. I tak ale podle mě vypadá skvěle, co myslíte?

I always wanted to have a piece of furniture from pallets and when my dad told me that there is a couple of them in the shed prepared to be burned, I immediately grabbed one. The easiest thing you can make from pallets is a table and that's what was missing in our bedroom:) The palette was necessary to cut in two halves - a job for my boyfriend - then I just abraded it and covered with a glaze paint and wax. Because the palette was a bit moist (and I was impatient :)) the coating partially got soaked and created a kind of patina that if I tried to make it, I would never have succeeded:). I would like to put wheels on it, but I haven't found the right one so far. Even so, I think it looks great, doesn't it?


SHARE:

6 komentářů

 1. Ta patina je opravdu nádherná a s kolečkama bude stolek dokonalý! Netrpělivost moc dobře znám ;-).
  Papa

  OdpovědětVymazat
 2. krásná!! taky se teď na to konečně chystám, ale z původní mint půjde na bílo:-) kdes nakonec sehnala ty kolečka? Ikea?:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :-) Kolečka jsem nakonec sehnala na e-shopu dum-kolecek.cz ;)

   Vymazat
 3. Siempre habrá una razón por la cual podrán comprar Bolsas Michael Kors Precios de los minoristas en línea. Los compradores de hoy que estén interesados en comprar Michael Kors Rebajas podrán descubrir cómo pueden obtener los mejores resultados que siempre quisieron simplemente haciendo ruido con lo mejor de Bolsos Michael Kors Outlet que ofrecen más allá de precios asequibles.

  Dessutom med så många alternativ att välja mellan, har det blivit praktiskt taget omöjligt för köpare att ta reda på hur de kan köpa Designer Michael Kors Väska Rea online utan att behöva investera för mycket pengar eller tid i scouting den lokala marknaden som annars skulle tyckas omöjligt att göra först . En riktig äkta Michael Kors Rea skulle kunna ge dig tillbaka tusentals dollar och det är något som de flesta inte har råd med. Du kan faktiskt köpa Michael Kors Plånbok online.

  Maintenant, la question se pose de savoir si vous pouvez réellement trouver en ligne authentique Longchamp Soldes bon marché qui sont vraiment authentiques et la réponse est oui, vous pouvez! Un des sites les mieux notés et les plus populaires pour localiser le Sac A Main Longchamp en ligne parfait pour votre collection personnelle est eBay. Rappelez-vous, juste parce que vous êtes en mesure de magasiner en ligne Sac À Main Longchamp sur eBay à des prix incroyablement bas ne signifie pas qu'ils sont faux ou de qualité bon marché.

  OdpovědětVymazat
 4. Dec. 21 would give an advantage as many people are on vacation from school and work. And who doesn want to cozy up and and chill on a cold night when they don have to worry about school or work the next day? decision may also be an attempt to replicate last late December hit starring Will Smith and Joel Egerton.

  I am a survivor by nature, precisely because I never Cheap Human Hair Lace Front Wigs sit Cheap Full Lace Wigs idly by when I suspect something might be trying to Designer Phone Cases ingest me. That's why I punched it Design Your Own Shirt in the roof of the mouth and crawled out while you yelled at me from next door. But in a Human Hair Wigs way, it's really your fault for not explicitly telling me before we started that this was Cosplay Mask not a sacrifice and that the MRI machine couldn't smell my wounds.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig