2014-06-13

COTTAGE RECONSTRUCTION: BEAMSSoučástí rekonstrukce chalupy byla i stavba nového podkroví a jedním z požadavků bylo zachovat původní trámy. Naštěstí byly v (téměř) perfektním stavu, takže je stačilo pouze omýt a naolejovat. Nyní tvoří dominantu celého prostoru a atmosféra v pokojích je díky nim okouzlující.  Vzhledem k tomu, že trámy jsou samy o sobě výrazným prvkem, interiér je -respektive bude- zařízen velmi jednoduše. Nejen v tomto případě platí - méně je více;)

Part of the renovation of the cottage was also construction of a new floor. One of the  main demands was to keep the original beams. Fortunately, their condition was (almost) perfect, so they were simply washed and oiled. Now, the beams are the dominant feature of the whole space and they make enchanting atmosphere. Since the beams are very significant element of the space, the interior is (will be) furnished very simply. It is always true: less is more ;)


sofa, polštáře pillows, kožešina sheep skin, stojan na oblečení clothes rack - IKEA / svíčky candles H&M HOME / plechová cedule retro steel sign - ASOS.com

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

Blogger Template Created by pipdig