2017-04-26

HYGGE


Je chvilku před půlnocí, uléhám na gauč, zpoza zad vytahuju chrastítko a kochám se nad vlastními fotkami pořízenými dnes odpoledne. Ne, že bych si tak fandila, ale jen mě vrací do těch pár okamžiků, kdy to u nás kvůli návštěvě vypadá "reprezentativně" (čti: kdy u nás není bordel jak...). Vždycky se musím smát, když od návštěvy slyším, že to u nás vypadá, jako bychom tu ani nebydleli, jak to jen s dítětem dělám. No nejsem superžena a to, co vidí návštěva nebo vy tady, je hodně vzdálené od reality našeho každodenního života. Malá už začíná oblézat nábytek, takže třeba takový Tray stolek je vážně parádička, proto je většinu času odsunut na relativně bezpečné, ale naprosto "nekompoziční" místo. Vedle designové vázy Kähler je už méně designová flaštička s nedopitým čajem a tak bych mohla pokračovat... přesto mi to ale nedá a každý den se snažím - a teď se mi skvěle hodí u nás čím dál více používaný pojem "hygge" (kdo ještě neví, vygooglí;))...a tak k večeři hezky prostírám, aranžuju květiny, zapaluju vonné svíčky... a že se pak támhle válí kostičky, támhle zajíček - no co, ono to k tomu "hygge" vlastně patří ;) Tak já jdu pár těch zajíčků posbírat a vy se mějte krásně! XXSHARE:

4 komentáře

 1. Oprávnene sa nad fotkami kocháš, sú nádherné. Vankúš vyzerá luxusne ako ten od Hermés. Zrovna včera som sa rozhodovala v kvetinárstve, či si kúpim biele karafiáty ale biele chryzantémy. Zvolila som drobné chryzantémy ale i tie biele karafiáty nie sú na zahodenie. Tak na budúce.
  Andrea

  OdpovědětVymazat
 2. Taky se nad Tvými fotkami kochám :-). Já návštěvy vždy vítám, protože mě donutí pořádně uklidit ;-D. Když pak od nich slyším chválu, trochu se stydím a říkám, jen kdybyste přišli nečekaně, to byste koukali... ;-) Uklidňuje mě, když je pořádek a vše má své místo, ale za běžného denního provozu to udržet prostě není možné ;-), a tak si podobně jako ty dělám takové "ostrůvky klidu" mezi poházenými hračkami... ;-) Užívej si a měj se krásně, pa!
  V.

  OdpovědětVymazat
 3. Times sending in your ultimate purchase, You are investing in buy this in turn solution from owner if you are the collecting prospective buyer. You read and admit the worldwide shipment programme requisites unwraps in another windowpane or else bill. Significance premiums currently offered should be controlled by change situation improvement you top place a bet chunk..

  At presenting that attempt, You are maillot de foot personnalise investing in maillot foot 2018 buy this fact method from the owner if you are the back again prospective hummel trikots buyer. You Maglie Calcio Poco Prezzo read and admit the worldwide delivering method small print breaks in a brand new windows as well as hook. Scan expenditure during the past Coach Outlet Online Store quotation get controlled by change those that grow you biggest attempt little..

  Made all after writing Maglie Poco Prezzo all of your new purchase, You are investing in camisetas de futbol baratas buy our product or services from the owner if you're great Maillot De Foot Pas Cher prospective buyer. You read and will the world distribution services conditions and terms starts in your new home eyeport or sometimes resultados de futbol bill. Transfer expense juegos de futbol prior to now quotation usually will be susceptible to change situation you multiply you most efficient put money on several.

  OdpovědětVymazat
 4. It is a time consuming process to locate a legitimate, high-quality designer Michael Kors Handbags On Sale at a decent price. One brand name that is sought after is the Michael Kors Bags On Sale. Anywhere you see high demand you will find people out to make a quick buck.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig