2015-10-20

HEY, TRAY!

Jakou radost dokáže udělat trocha ocele!:) Tray máme konečně doma a já jsem z něj vážně unešená. Vůbec nelituju, že jsme se kvůli němu vzdali oblíbeného paleťáku. Je jednoduchý, elegantní a chic. Pokoji dodává úplně jinou atmosféru a obývací části, i díky své černé barvě, jednoznačně dominuje. Černé jsem se kvůli údržbě bála a musím teda přiznat, že oprávněně, ale i tak to byla dobrá volba. S ostatním nábytkem krásně kontrastuje a navíc na něm skvěle vynikají dekorace. Za to mi to, vzít častěji prachovku do ruky, stojí :))

Krásný zbytek večera všem! 

SHARE:

5 komentářů

 1. To je proste uzasny! Jeste me chvilku všichni provokujte a tomu stolu neodolam taky :-D

  OdpovědětVymazat
 2. Veroniko, a jakou jste zvolili velikost? Já se pořád nemůžu rozhodnout,jestli vzít ten největší coffee table, nebo bude stačit ten side velikost o 40x60.... No můj muž samozřejmě tvrdí, že ten by byl moc malý �� Díky a hezký víkend, Radka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My jsme zvolili ten největší. 60x40 bych doporučovala, jen když se zkombinuje ještě s jednou velikostí. Jednak odkládací místo asi nebude stačit (to má manžel pravdu:)) a navíc, pokud ho umístíte před pohovku, tak díky výšce 59 cm bude celek působit disproporčně. Proto bych volila ten velký, případně 60x40x59 v kombinaci s 40x40v44. Hezký den, V.

   Vymazat
 3. Bolsos Michael Kors Rebajas está por delante del paquete con el nombre de la firma de EE. UU. En la categoría de accesorios de lujo y ropa deportiva.
  Michael Kors Bolsos son premios codiciados, pero están disponibles en varios lugares.
  Bolsos Michael Kors Outlet comprado en su tienda tiene una garantía limitada de un año.
  Michael Kors Väska är identifierbar i både slankhet och elegans.
  Michael Kors Väska Rea betyder ett oerhört öga för smak såväl som stilighet.
  Michael Kors Väska Rea erbjuder den eleganta kvinnan ett utmärkt tillbehör att sticka ut.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig