2015-06-15

WHICH ONE?

Po měsíci učení jsem opět zpět :)). Po krásném víkendu i odpočinutá, nabitá novou energií a připravená na nové projekty, o některých z nich se tady na blogu určitě dozvíte. Komu dlužím odpověď na mail, slibuju, že brzy odpovím, aby jste si nemysleli, že jsem se na váš vykašlala:).
Když už jsem měla čas fotit, tak se jak naschvál zase zatáhlo, takže jsem rychle blýskla novou židli, o které jsem chtěla psát už kdysi, ale nějak jsem se k tomu nedostala. Řeč je o Ikea Esbjorn židli, která je jasnou kopií Cover chair od Muuto. Hrozně by mě zajímalo:D, která se vám líbí víc? Mně se totiž, když nebudeme řešit etickou otázku "inspirace", víc líbí subtilnější zpracování Ikea židle. A jsem přesvědčená (možná to je vliv toho měsíčního drcení se marketingu :D), že se většina lidí v takovýchto případech rozhoduje na základě značky. Co myslíte? Budu ráda za váš komentář. A tematicky si můžete pustit toto video.


PS: Nově můžete WhiteObsession plakáty koupit i na POPOUTu. Najdete tam i nové karty, jednu z nich - marble - můžet vidět i na druhé fotce.

Krásný start do nového týdne a brzy pa!
V. 

SHARE:

3 komentáře

Blogger Template Created by pipdig