2015-05-25

ACH, TY DÁRKY!

Vánoce, narozeniny, svatba, narození potomka, promoce a tak dále a tak dále. Příležitostí, kdy dáváme a dostáváme dárky je mnoho. A kdo z vás někdy nedostal něco, co nebylo zrovna podle vašeho gusta. Jelikož je to ale věc darovaná většinou blízkou osobou a z lásky, nemůžete ji jen tak vyhodit, tak jí schováte a vytáhnete, jen když darující přijde na návštěvu. Mně se to stalo několikrát a v duchu křičíc proooč, než ranit city darucího, radši zahraju nadšení. Jestli dokážete v tomto případě říct, že se vám to nelíbí, tak vás obdivuju. Proto se vždy snažím své příbuzné informovat o konkrétní věci, která by mi udělala radost, ale tím se připravuju o překvapení, což je škoda. A jelikož se nám blíží svatba a nerada bych, aby zmíněná situace nastala i u svatebních darů, hodlám všechny pozvané nasměrovat prostřednictvím Dej mi dárek.

Pro ty, co nevědí o čem je řeč: na stránce dejmidarek.cz si po zaregistrování vytváříte seznam přání (blogersky wishlist:))), včetně odkazu, kde jej lze zakoupit. Ten sdílíte s vašimi přáteli a oni si ze seznamu vyberou, co vám chtějí koupit. Poté, co vámi vysněnou položku koupí, ji ze seznamu "vyškrtnou", takže se nemůže stát, že by vám dva přátelé koupili stejnou věc. Vy to ale nevidíte, takže o moment překvapení nepřicházíte:). Portál navíc slouží i jako báječný zdroj inspirace na krásné věci, a to díky každodenním tipům a kolekcím zajímavých osobností ze světa designu a módy. Na moje tipy a naopak tipy, které pro mě vybral tým Dej mi dárek, se můžete podívat tady ;). 


SOUTĚŽ O PLAKÁT
Pokud kolekci na stránkách DMD okomentujete, můžete vyhrát jeden z mých plakátů podle vlastního výběru! Komentovat můžete do 31. května, poté budou vylosováni tři výherci;).Na více krásných věcí, které bych vybrala já a které tým Dejmidárek pro mě, se podívejte tady.

Krásné pondělí všem! 
 
SHARE:

3 komentáře

Blogger Template Created by pipdig