2014-11-20

MUGTAILMugtail hrneček kupovaný v létě konečně v akci. Při pohledu na tuhle "ocáskovou" kolekci jsem hned pomyslela na dlouhý podzimní večer, kdy jsem zachumlaná v dece, světýlka v oknech svítí, vůně vonných svíček se line bytem a k tomu si pouštíme Lásku nebeskou, což je taková naše tradice, která startuje vánoční období. Pro někoho je to možná brzo, ale jak už jsem psala, podzim nemám ráda, tak proč s nejkouzelnějším obdobím roku nazačít o trochu dříve. Loni jsme touhle dobou už měli dokonce nazdobený byt, letos s tím (až na světýlka) čekám na 1. adventní neděli (která je už příští týden :-)). Moc by mě zajímalo, kdy začínáte zdobit vy? 

Pohodový večer všem!
V.

SHARE:

2 komentáře

  1. Ten hrnecek je doopravdy krasny. Ja jsem take chtela takovy, ale pak se mi na blesim trhu v Bretani podarilo koupit dvojici bilych hrnecku, ktere jsou ozdobeny jakoby pletenym pruhem. A nemuzu se jich nabazit :-)
    Ja letos nezdobim, ale obvykle zaciname na prvni adventni nedeli :)
    bára.kára blog

    OdpovědětVymazat
  2. It is a time consuming process to locate a legitimate, high-quality designer Michael Kors Handbags On Sale at a decent price. One brand name that is sought after is the Michael Kors Bags On Sale. Anywhere you see high demand you will find people out to make a quick buck.

    OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig