2014-09-22

Candles

Už jsem to psala několikrát, na svíčky jsem vážně ujetá :)). Tahle měděná je mým posledním úlovkem z H&M home, kde svíčky nakupuji opravdu ráda, při každé návštěvě si nějakou odnesu :) Škoda jen, že nevoní. Ale za jejich design budiž jim to odpuštěno:)  Vybrala jsem pro vás aktuálně ty NEJ v různých cenových kategoriích. Najdete v nich svého favorita? A investujete do svíček nebo vám to přijde jako vyhazování peněz?

Krásné den všem!
V.


SHARE:

3 komentáře

 1. Na tuhle svíčku z H&M home jsem měla také spadeno, ale spíše na ten stříbrný odstín, PURE myslím. Z Vašeho výběru mě zaujala hlavně ta mramorová, také z H&M home. A svíčka od Meadows, to je sen ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stříbrná je taky úžasná:) Mramorová mě taky jako "marble maniaka" zaujala, akorát ji ještě v obchodě nemají (byla jsem tam asi 2 dny zpátky) no a Meadows - tam není o čem debatovat ;))

   Vymazat
 2. It is a time consuming process to locate a legitimate, high-quality designer Michael Kors Handbags On Sale at a decent price. One brand name that is sought after is the Michael Kors Bags On Sale. Anywhere you see high demand you will find people out to make a quick buck.

  OdpovědětVymazat

Blogger Template Created by pipdig